ГОРЕЩО
Четвъртият месия или как ако Радев не удовлетвори свръхнадеждите, много бързо ще разбере колко кратък е пътят от "Осанна" до "Разпни го"
ОБРЕЧЕНИ НА ФАЛИТ: Пламват ЧЕРВЕНИ ВОЙНИ, след като Крум Зарков закопа БСП
САМО В ПИК TV! Колтуклиева взриви брифинга на ГЕРБ - вижте как хубаво подреди Борисов, Дончев, Рая и Теменужка (ВИДЕО)
ОТРЕЗВЯВАНЕ: Изводите, които ГЕРБ и ППДБ следва да си направят след изборния ден
Социолог предупреди: ПБ има 6 до 9 месеца да направи дълбоки структурни реформи. След това...
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Жена е пострадала при катастрофата между два трамвая в София. Тя е получила травма на главата и е настанена в болница "Царица Йоанна – ИСУЛ", съобщиха за БНР от Центъра за спешна помощ в столицата.
препоръчано
От там допълниха, че сигналът е подаден в 11:10 часа тази сутрин. Изпратена е линейка, която е стигнала до мястото за 5 минути.
Произшествието стана на кръстовището между булевард "Христо Ботев" и улица "Струга". Заради инцидента бе спряно движението в района.
На мястото пристигнаха полицаи и аварийни екипи.


