BG EN

Жена е в кома след натравяне с хапчета в Разград

ЧАС ПИК

Жена е в кома след натравяне с хапчета в Разград

10967
на 21.05.2015
Жена е в кома след натравяне с хапчета в Разград
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

37-годишна жена е в кома с опасност за живота, след като се е самонатровила с медикаменти, съобщиха от Областната дирекция на МВР.

препоръчано

Жената от Дряновец е била приета вчера около 11.30 часа  в спешния център на МБАЛ - Разград в безпомощно състояние, след като погълнала неустановено количество от медикаментите "Ривотрил","Парокситин" и "Ремирта". След оказаната й първична помощ, жената е настанена в ОАИЛ в състояние на кома, с опасност за живота. По случая е образувано досъдебно производство./topnovini.bg

 

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК