BG EN

Жена е с прорезни рани след като "Рено" и комбайн се удариха

Инциденти

Жена е с прорезни рани след като "Рено" и комбайн се удариха

17655
на 10.07.2015
Жена е с прорезни рани след като Рено и комбайн се удариха
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Малко преди обяд днес лек автомобил „Рено" се е блъснал в комбайн. Катастрофата е станала на пътя между селата Водица и Цар Асен в община Попово, съобщават от ОД на МВР Търговище. Автомобилът е бил управляван от 25-годишен мъж от село Голямо Градище, община Опака. В него са пътували още две жени на 21 и 48 години, както и малко дете, предаде "Дарик".

препоръчано


При прегледа на място, е било установено че 21-годишната жена е с прорезни рани и е откарана в болницата в Търговище. В същото здравно заведение е отведено и детето, макар че по него наранявания не са били открити.
Междуселският път е временно затворен, като е организиран обходен маршрут. Огледът на мястото на катастрофата продължава

Сподели:
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПЪРВО В ПИК TV! ДПС-Ново начало предлага най-бедните пенсионери да получат по 55 евро за Великден, останалите - по 15 евро (ВИДЕО) ПЪРВО В ПИК TV! ДПС-Ново начало предлага най-бедните пенсионери да получат по 55 евро за Великден, останалите - по 15 евро (ВИДЕО)
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК