BG EN

Жена изпотроши от яд огледалата на 4 луксозни коли в Свети Влас

Региони

Жена изпотроши от яд огледалата на 4 луксозни коли в Свети Влас

16724
на 05.02.2020
Жена изпотроши от яд огледалата на 4 луксозни коли в Свети Влас
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Четири луксозни автомобила, паркирани на ул."Чайка" в Свети Влас се оказаха със счупени огледала вчера следобед. Става въпрос за Ауди Q7, Мерцедес С 200, Митцубиши Паджеро и БМВ 520.

препоръчано

На първите три липсвали стъклата на левите странични огледала за обратно виждане, а на четвъртия - стъклото на дясното странично огледало за обратно виждане, съобщава "Флагман".

В резултат на бързите полицейски действия е установена извършителката на деянието - 28-годишна криминално проявена и осъждана жена от Свети влас, живееща на същата улица. Тя не е дала разумно обяснение за действията си. Смята се, че го е направила от яд към собствениците на тези коли. Жената е задържана с полицейска заповед за срок до 24 часа. По случая е образувано досъдебно производство.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Изборният кодекс пак спъна депутатите - не събраха кворум от първия път (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Изборният кодекс пак спъна депутатите - не събраха кворум от първия път (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 24
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК