ГОРЕЩО
ГОРЕЩ ВЪПРОС: Къде е "Правосъдие за всеки"? Ако Васко от "Калашниците" беше убил куче, пред Съдебната палата щеше да е пълно с гневни протестиращи
Сравниха със земята бившия министър Емил Дечев заради тв изцепка: Явно така и не е разбрал какво прави в МВР
Станка Златева върна борбата на верния път: 14 медала и ново поколение шампиони след промяната
САМО В ПИК! Бившият министър Даниела Везиева с ТОП АНАЛИЗ - ще овладее ли правителството свръхдефицита и какви трябва да са следващите стъпки
ЕКСКЛУЗИВЕН АНАЛИЗ: Колко струват бордовете на държавните фирми
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Жена се опита да намушка млад мъж при съседска свада, съобщава МВР-София. Инцидентът се разиграл в столчиния квартал "Ботунец".
препоръчано
33-годишната жена се опитала да защити сина си, който се сдърпал с 22-годишния младеж, докато играели футбол.
Ядосаната майка грабнала кухненски нож и се нахвърлила върху момчето. Случайни минувачи успели да се притекат на помощ, но все пак жената успяла да го рани.
Младежът е отведен в болница.
ЧЕЛЕН УДАР! Един загинал при катастрофа в Нареченски бани
11128
преди 3 часа
Горски работник почина на сечище до Гоце Делчев
8234
преди 3 часа
ДРАМА: Самоуби се главният надзирател на затворническото общежитие в Дебелт
15016
преди 4 часа
Мощна волтова дъга порази работник на жп гара край Бургас
10548
преди 7 часа


