ГОРЕЩО
Колтуклиева си призна без бой: Аз принудих Кирил Петков да подаде оставка, изключих Лорер и отстраних Лена
Георги Марков СПЕЦИАЛНО за ПИК: Пеевски е прав! Народното събрание трябва да ратифицира участието ни в Съвета за мир на Тръмп
Контрера с тежки думи след консултациите при Йотова: Намираме се в конституционна каша
Марко Рубио с предупреждение: САЩ не изключва да проведе военна операция срещу Иран
Проф. Николай Габровски бие тревога: Трябва да имаме поне 65 000 медицински сестри, а имаме 22 000 - три пъти недостиг
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
82-годишна жена от Карнобат е измамена със сумата от 1400 лева за разваляне на черна магия, съобщиха от пресцентъра на ОД на МВР-Бургас.
препоръчано
Вчера, около 13.30 часа в Районно управление “Полиция” - Карнобат е получено съобщение от 82-годишна карнобатлийка, за това че малко по-рано под предлог, че ще разваля черна магия, в дома й в Карнобат дошла непозната жена на около 25 години.
Същата поискала всички налични в дома пари, като пенсионерката донесла сумата от 1400 лв. Непознатата взела парите и побягнала от дома на карнобатлийката. Работата по случая продължава от служители на Районно управление “Полиция” - Карнобат.
19-годишен младеж ограби момче на 14 г. в Казанлък
5841
преди 5 часа
Измамиха възрастна жена даде на мним полицай 21 000 лв. и 330 евро
8208
преди 6 часа
Издирват мъж за 7 кражби на пътен знак в Пловдив
7107
преди 8 часа


