BG EN

Жена от Добричко даде над 18 хил. лева на мъж, представящ се за медик

Крими

Жена от Добричко даде над 18 хил. лева на мъж, представящ се за медик

6475
на 08.10.2022
Жена от Добричко даде над 18 хил. лева на мъж, представящ се за медик
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Жена на 47 години е превела на мъж, представящ се за медицинско лице, над 18 хил. лева за по-малко от месец, съобщиха на интернет страницата си от Областната дирекция на МВР в Добрич.

препоръчано

Потърпевшата е подала жалба около 14:30 часа вчера. Между 20 август, когато е започнала да поддържа контакт с непознатия, и 16 септември тя му е превела сумата от 18 417 лева.

По случая е образувано досъдебно производство.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПИК TV: Депутатите подхващат закона за съдебната власт на второ четене - НА ЖИВО ПИК TV: Депутатите подхващат закона за съдебната власт на второ четене - НА ЖИВО
ново
Днес: 62
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК