ГОРЕЩО
ГОРЕЩО: Стана ясно защо Христо Иванов довтаса предизборно от Брюксел - изтипосаха го с мазно турско кафе (СНИМКИ)
Енергийният експерт Явор Куюмджиев: Имаме резерви за около две седмици от суров нефт и нямаме влияние върху цените на горивата
БРУТАЛНО ОТ НС! Острие на Слави: Или Гюров е леко глуповат, или е лъжец. Или и двете (ВИДЕО)
До 300 € отстъпка на избрани 5G смартфони с план Unlimited от Vivacom
МЪЛНИЯ! ДПС се закани да разкрие шашмите с ала-бала машините на "Смартматик" и Цицелков (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
47-годишна жена от Попово е с фрактура на дясната ръка след ПТП до село Кардам. Катастрофата е станала в петък около 7 часа на Т-образно кръстовище до с. Кардам в посока Разград.
препоръчано
Ударили са се фирмен автомобил „Дачия Логан”, управляван от 48-годишния К.К. и„Рено Меган Сценик” с търговищка регистрация, управляван от 59-годишния поповчанин И.Б. Той е нарушил правилата за движение, като не е спрял на пътен знак „Стоп” и не е осигурил предимство на движещия се по пътя от по-висок клас друг автомобил.
В резултат на пътния инцидент е пострадала жената, която пътувала на предна дясна седалка в „Дачия”-та.
Украинец без книжка направи голяма беля в Слънчев бряг след дрифт
8890
преди 2 часа
Три коли изгоряха при пожар в сервиз в старозагорско село
6424
преди 3 часа
Шофьор брои 4500 евро след голям гаф в Карлово
15467
преди 4 часа


