BG EN

Жена от Русе е под карантина за коронавируса

Региони

Жена от Русе е под карантина за коронавируса

17152
на 25.02.2020
Жена от Русе е под карантина за коронавируса
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

В Русе вече има приета жена в инфекциозното отделение на болница "Канев" със съмнение за коронавирус.

Жената е на 40 години и от ромски произход. Тя сама е потърсила помощ в инфекциозното отделение. Не е известно на този етап в коя държава е била.

Служители на РЗИ са на място да я прегледат. На жената са взети изследвания, които са изпратени в Националната референтна лаборатория.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Сам двама министри в оставка отговориха на депутатски въпроси в Народното събрание (ВИДЕО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Сам двама министри в оставка отговориха на депутатски въпроси в Народното събрание (ВИДЕО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 42
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК