BG EN

Жена пострада при челен удар на пътя Дряново-Гостилица

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

Жена пострада при челен удар на пътя Дряново-Гостилица

10976
на 14.06.2018
Жена пострада при челен удар на пътя Дряново-Гостилица
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Жена е пострадала при катастрофа между лек и товарен автомобил на пътя Дряново – Гостилица. Това съобщиха от ОДМВР – Габрово. Пътният инцидент е станал в 12.40 часа между лек автомобил „Хюндай“ и товарен автомобил „Нисан“, които се движели един срещу друг. 

препоръчано

В лекия автомобил са пътували мъж и жена. Жената е с оплаквания за болка в областта на гръдния кош. Откарана е в болницата за установяване на здравословното ѝ състояние. На място има екип на „Пътна полиция“, който регулира движението. Трафикът в участъка не е интензивен и движението се осъществява спокойно.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ
ПИК TV x
ТОТАЛЕН ШОК! Ивайло Мирчев се закани да реже главата на министъра на енергетиката (ВИДЕО) ТОТАЛЕН ШОК! Ивайло Мирчев се закани да реже главата на министъра на енергетиката (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК