BG EN

Жена роди в самолет и хвърли бебето в коша за боклук

СВЕТЪТ ДНЕС

Жена роди в самолет и хвърли бебето в коша за боклук

11990
на 04.01.2022
Жена роди в самолет и хвърли бебето в коша за боклук
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Летищни служители в Мавриций са открили новородено момче в кошчето за боклук в тоалетната на самолет. 20-годишна жена от Мадагаскар, за която се смята, че е родила детето, е била арестувана.

препоръчано

Самолетът на Air Mauritius, който пристигал от Мадагаскар, кацнал на международното летище в Мавриций на 1 януари. Служители на летището направили своето откритие, когато прегледали самолета като част от рутина митническа проверка.

Те забелязали тоалетна хартия с кръв, а след това и бебето, което веднага било транспортирано до болница. Полицията на летището пък разпитала пасажерите от полета, информира BBC.

Жената, която се смята, че е майка на детето, първоначално отричала, че то е нейно. Тя обаче била подложена на медицински преглед, при който се установило, че наскоро е родила.

свързани новини

Жената е поставена под полицейско наблюдение в болницата. Тя ще бъде разпитана след изписването й от болницата, като срещу нея ще бъдат повдигнати обвинения, предава "Профит".

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Политолог с ударен анализ пред ПИК TV: Ефектът „Радев“ удря малките партии и мобилизира електората на ГЕРБ и ДПС-Ново начало (ВИДЕО) Политолог с ударен анализ пред ПИК TV: Ефектът „Радев“ удря малките партии и мобилизира електората на ГЕРБ и ДПС-Ново начало (ВИДЕО)
ново
Днес: 122
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК