BG EN

Жена с бурка насред Морската градина в Бургас вдигна на крак ВМРО. Глобиха ли я?

ЧАС ПИК

Жена с бурка насред Морската градина в Бургас вдигна на крак ВМРО. Глобиха ли я?

18172
на 17.06.2016
Жена с бурка насред Морската градина в Бургас вдигна на крак ВМРО. Глобиха ли я?
Автор:   ПИК

Общинската полоция не я санкционира, защото промяната в Наредбата за спазване на обществения ред и още не е в сила

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Жена с покрито лице вдигна на крак ВМРО и общинска полиция в Морската градина в Бургас. Тя била седнала на пейка до детския кът, заедно с мъж и още едно семейство. Покритото лице веднага прикова погледите. На място се е отзовал и екип на дирекция УКОРС, известна като общинска полиция, която обаче все още не може да реагира с глоба, тъй като промяната в Наредбата за опазването на обществения ред в Бургас все още не е влязла в сила.

препоръчано

„Жената стоеше мълчаливо, говореше само мъжът й, който упорстваше пред общинските служители. Твърдеше, че жената е от Дубай. Той говореше български език, но със силен акцент.“, каза лидерът на ВМРО в Бургас Георги Дракалиев. Общинските служители от УКОРС до момента няма как да реагират, забраната за носене на покривала върху лицето влиза в сила от вторник – следващата седмица,съобщи БургасИнфо.

Все още не моге да бъде налагана глоба, чийто размер е до 5000 лева. Припомняме, че Общинският съвет в Бургас, прие забраната за носене на подобни покривала. В крайна сметка мъжът и забулената жена са си тръгнали от изключително оживената в този период на годината Морска градина.

 

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Бащата на Сияна: Потресен съм, че съдът пусна срещу 5000 лв. убиеца на полицая Георги. Когато караш с 60 км над ограничението, това си е живо убийство (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Бащата на Сияна: Потресен съм, че съдът пусна срещу 5000 лв. убиеца на полицая Георги. Когато караш с 60 км над ограничението, това си е живо убийство (ВИДЕО)
ново
Днес: 0
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК