BG EN

Жена със съмнение за инсулт чака линейка два часа

Животът днес

Жена със съмнение за инсулт чака линейка два часа

11991
на 15.12.2017
Жена със съмнение за инсулт чака линейка два часа
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Жена със съмнение за инсулт чакала два часа и пет минути линейка в столицата. За случая информира Дарик синът на пострадалата, като уточни, че е подал сигнал на телефон 112 в 19:00 ч. снощи, а екипът на спешна помощ е пристигнал на адреса в ж.к. „Свобода” в 21:05 ч. За щастие съмнението за инсулт било отхвърлено след обстоен преглед от лекарите, съобщава "Дарик".

препоръчано

От Столичния Център за спешна медицинска помощ обясниха, че още при подаването на сигнала към тях, екипите им са установили, че случаят не е спешен, тъй като симптомите не отговаряли на инсулт, а същия ден жената била прегледана и от невролог.
 
Николай Бакалов потърсил линейка след препоръка от невролог, на когото той описал симптомите на 73-годишната си майка.
 
„В 19:00 ч. позвъних на спешния телефон 112 и съответно подадох сигнал за майка ми. Оплакванията - бучене в лявото ухо, изтръпване на лявата ръка. Жената, която беше на спешния телефон се опита да влезе във връзка със Спешна помощ. След около 1 минута ми се включи и ми каза, че всички оператори са заети“, обясни Бакалов.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Политолог с ударен анализ пред ПИК TV: Ефектът „Радев“ удря малките партии и мобилизира електората на ГЕРБ и ДПС-Ново начало (ВИДЕО) Политолог с ударен анализ пред ПИК TV: Ефектът „Радев“ удря малките партии и мобилизира електората на ГЕРБ и ДПС-Ново начало (ВИДЕО)
ново
Днес: 130
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК