ГОРЕЩО
Свикват извънредно заседание на парламента - ще изслушват МВР министъра заради кадровите промени по скандала "Петрохан"
Слави Трифонов в БУРНО ОБРЪЩЕНИЕ към Йотова: Гюров се прави на премиер и обикаля света, но вината е Ваша
Последно повикване за Северна Америка – Италия влиза в балканския ад
АССППБ С ГОРЕЩ ВЪПРОС! Лъже ли регионалният министър за безплатната пътна помощ или е подведен от фейк новините на АКФ? (ВИДЕО)
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! ДПС сезира Сметната палата за проверка за несъвместимост на зам.-министър на МВР
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Кремена Халваджиян направи изказване, което едва ли ще се хареса на мъжа й Магърдич.
препоръчано
Половинката на продуцента призна, че едно от предаванията му е съсипало живота й.
Става дума за "Маскираният певец" - шоуто, в което Кремена е ангажирана с изработката на сложните костюми за участниците.
"Много ми е трудно. През лятото имам само един почивен ден в седмицата. Едва ли третият сезон ще е по-лек от предните", сподели стилистката, цитирана от столичен ежедневник.


