ГОРЕЩО
ЛЮБОПИТНО! Бойко Борисов дарил на Радев 500 евро
Португалия без Роналдо срещу Мексико в исторически мач на обновения „Ацтека“
Най-голямата консервативна конференция CPAC продължава работата си с пълна сила заедно с делегацията на ДПС
ПОЛИТИЧЕСКА ПРИСЪДА! Проф. Михаил Константинов разкри коя е АБСОЛЮТНАТА ГЛУПОСТ в изборните бюлетини
МРЪН-МРЪН: Божо Косичката оглуша за незаконния избор на Гюров за премиер. Опорките на ППДБ къртят!
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Две жени с флага на Палестина нахлуха в залата, в която се провежда конгреса на Международната футболна федерация и прекъснаха работата му за няколко секунди. Конгресът се провежда в зала "Халенщадион" в Цюрих.
препоръчано
Жените се появиха няколко минути след началото и започнаха да крещят лозунги и да размахват знамето на Палестина. След няколко секунди те бяха изведени от залата.
На конгреса ще бъде обсъдено предложението на Палестинската футболна асоциация тази на Израел да бъде изключена от ФИФА. За първи път в историята избори за председател на влиятелната организация се провеждат на фона на грандиозен корупционен скандал.
Левски изпуска головата си машина
18931
преди 19 часа
В Аржентина с решителни думи за Лео Меси
12212
преди 20 часа
Иван Иванов ще спори за най-голямата титла в кариерата си
13377
преди 20 часа


