Жените на САЩ загубиха на баскетбол за първи път от 2011 г.

Баскетбол

5054
на 21.09.2014

Сандрин Груда отбеляза 26 точки и спечели 15 борби за успеха на Франция над САЩ със 76:72 точки в контролна среща по баскетбол за жени.
За американките това е първо поражение в международен мач от 2011 година, когато отстъпиха на Чехия.
Тимът на САЩ, който победи Франция на финала на олимпийските игри в Лондон 2012, имаше преднина от 12 точки на полувремето.
6:39 минути преди края американките водеха с 60:52, след което съперничките им доминираха изцяло.
Франция излезе напред в резултата със 71:67 27 секунди преди сирената след забивка на Селин Дюмер, а след това последва и тройка на Мая Муур.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 май - възможни финансови загуби за Телците, непредвидени трудности за Стрелците САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 май - възможни финансови загуби за Телците, непредвидени трудности за Стрелците
САМО В ПИК TV! Борисов с първи думи за катастрофата с Кирил Петков (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Борисов с първи думи за катастрофата с Кирил Петков (ВИДЕО)