BG EN

Жертва на "Наглите" стана футболен директор

ТОП НОВИНАТА

Жертва на "Наглите" стана футболен директор

3503
на 20.03.2013
Жертва на Наглите стана футболен директор
Прекаралият 51-дни в плен на бандата за отвличания "Наглите" Ангел Бончев бе назначен за изпълнителен директор на "Спартак" (Плевен). Животът на Бончев претърпя драматични обрати през последните 3 години. След като той бе освободен, главорезите плениха съпругата му Камелия. Стресът от отвличането отключи у нея коварно заболяване и тя почина в края на миналата година. Бончев бе на ръба на фалита, след като се скара със съдружника си Гриша Ганчев. От управата на "Спартак" се надяват, че Бончев ще помогне на отбора да се завърне в елитната футболна група, а близките му смятат, че с новото поприще той ще излезе по-бързо от депресията, която го налегна след кончината на жена му.
препоръчано
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Журналистът Борис Ангелов с остър коментар за провала в управлението на туризма: Лидерите не се интересуват от този сектор, оставен е на самотек (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Журналистът Борис Ангелов с остър коментар за провала в управлението на туризма: Лидерите не се интересуват от този сектор, оставен е на самотек (ВИДЕО)
ново
Днес: 114
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК