ГОРЕЩО
Екс председателят на ЦИК Александър Андреев с ЕКСПРЕСЕН КОМЕНТАР пред ПИК: Контролираният вот не може да се реши с видеонаблюдение, а с участието на наблюдатели
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Делян Пеевски: България трябва да се включи в Съвета за мир на президента Доналд Тръмп!
МЪЛНИЯ! Антон Тодоров: Румен Радев е бил съдружник със скандален приватизатор-съветник на Андрей Луканов (СНИМКИ)
НОВИ ДРАМИ В ППДБ! Ген. Атанасов изпадна в изолация - "комуникационен гаф" го оставил извън пресконференцията на Мирчев и Василев (ВИДЕО)
Виктор Димчев с прогноза пред ПИК TV: Проектът на Радев ще засмуче малките партии и ще отиде на бунището на политиката (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Загиналите при срутването на жилищна сграда в американския град Сърфсайд, щата Флорида, се увеличиха на девет. Спасителни екипи претърсваха развалините, издирвайки над 150 жители, които са в неизвестност, предаде Ройтерс.
препоръчано
В спасително-издирвателните дейности се включиха екипи от Израел и експерти от Мексико.
Участниците в операцията, подпомагани от кучета и специално оборудване, имат надежда, че някои от 156-те човека, които са в неизвестност, може да са живи, информира "Дарик".
Те се надяват, че хората могат да оцелеят в пространства, образували се в развалините на сградата, рухнала преди три дни.
свързани новини
Сграда рухна във Флорида, под руините намериха пет жертви
9184
на 27.06.2021
Дъщерята на Томи Лий Джоунс била бременна преди да почине
8397
преди 1 часа
Временният президент на Венецуела ще посети Вашингтон
6479
преди 2 часа
Джей Ди Ванс и съпругата му Уша очакват четвъртото си дете
10744
преди 4 часа


