ГОРЕЩО
Последни седмици за изгодна продажба на земя!
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Оставката на кабинета вече е депозирана
СКАНДАЛ! ППДБ разиграват медиите - Кокорчо мълчи с кои партии ще управляват след изборите, а Мирчев...
ПЪРВО В ПИК TV! Пеевски: България трябва да е социална държава и да помага на хората. Сега цялата отговорност е на коалиция "Сорос" (ВИДЕО)
ПЪРВО В ПИК TV! Пълен абсурд - правителството оцеля на вота на недоверие, въпреки че вече подаде оставка (СНИМКА)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В унгарската столица Будапеща две мотриси на метрото се блъснаха, съобщава вестник "Хънгъри Тудей", позовавайки се на Службата за спешно реагиране в града.
препоръчано
Двете мотриси са се движели по една и съща метро линия M2 и са пътували в към Южна железопътна гара в Будапеща.По първоначални данни ранените са 10 човека.
Едното превозно средство настигнало другото на една от станциите и, неможейки да спре, го блъснало. И двете мотриси са имали пътници по време на инцидента.
САЩ ще проверяват социалните мрежи на туристите за последните пет години
6294
преди 2 часа
Полша изпраща МиГ-29 на Украйна срещу дронове
8228
преди 2 часа
Хакан Фидан: Турция няма да позволи нов хаос в Сирия
8481
преди 4 часа


