Баскетбол

352658
на 23.05.2018
Жесток скандал в Универсиада!

Левски Лукойл и Балкан Ботевград ще доиграват утре мач №2 от финалната серия в мъжкото баскетболно първенство. Двубоят беше прекратен в 37-ата минута при резултат 66:59 за "сините".

Напрежението ескалира, след като от агитката на столичния тим започнаха да хвърлят предмети по пейката на Балкан. Част от гостите също отвърнаха с рязко поведение и феновете тръгнаха да търсят саморазправа. Те едвам бяха удържани от стюардите.

В акцията за успокояване на ексцесиите се включиха Константин Папазов, асистентът му Димитър Ангелов и някои от играчите на Левски Лукойл.

Условието срещата да продължи беше зрителите да напуснат залата.

Агитката на гостите обаче категорично отказа да излезе от съоръжението при създадената ситуация и след като мина един час, както е по правилник, беше взето решение, оставащите три минути да се доиграят утре от 18,00 часа отново в з. "Универсиада", но без публика, пише "Новспорт".

Тимът от Ботевград води с 1:0 победи в серията.

ЕКШЪН В ПАРЛАМЕНТА: Бойко Рашков се спречка с депутати от ДПС, избяга от комисията за ОПГ-то в митниците! Йордан Цонев се закани да го съди. Хамид Хамид: Този купонясва с всички бандити в държавата (ВИДЕО) ЕКШЪН В ПАРЛАМЕНТА: Бойко Рашков се спречка с депутати от ДПС, избяга от комисията за ОПГ-то в митниците! Йордан Цонев се закани да го съди. Хамид Хамид: Този купонясва с всички бандити в държавата (ВИДЕО)