ГОРЕЩО
Радост в “червено”! ЦСКА отстрани Карабах на дузпи
Журналист, работил с Йотова, похвали Радев за решението му да я подкрепи: Това е добра заявка и за местните избори
Окончателно: Нови правила за изборите, отказаха се да ограничават социолозите в деня на вота
Външните министри на България и Иран обсъдиха разполагането на американските самолети в "Безмер"
ДПС с последни новини какво се случва с централата им
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Според информация на "АС" назрява конфликт в Реал Мадрид като в основата на напрежението са звездите Гарет Бейл и Тибо Куртоа. Визира се, че белгийският вратар е недоволен, че съотборникът му не обядва с целия отбор и се самоотлъчва.
препоръчано
Наскоро Тибо заяви по адрес на Гарет, че прякорът на атакуващия футболист е "голфър", защото Бейл предпочитал да държи стика, отколкото да контактува с останалите футболисти на Реал Мадрид.
Така името на 29-годишния Гарет Бейл все по-често е свързвано с изходящ трансфер на "Бернабеу". Твърди, се че Манчестър Юнайтед и Байерн Мюнхен имат най-голям интерес към бързоногия играч, а евентуалната трансферна сума би варирала около 70 милиона евро.
свързани новини
Грандиозни промени на "Бернабеу"?
29218
на 10.04.2019
Пазарът се тресе - от "Бернабеу" с мощен двоен удар?
35565
на 07.04.2019
ГОРЕЩА ИНФОРМАЦИЯ: От "Бернабеу" взривяват трансферния пазар с...
39552
на 29.03.2019


