BG EN

Жестока мигрена мъчи гаджето на Башар Рахал

ГАЛЕРИЯ ШОУ

Жестока мигрена мъчи гаджето на Башар Рахал

12875
на 19.05.2021
Жестока мигрена мъчи гаджето на Башар Рахал
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Нежната половинка на Башар Рахал, Райна Караянева, се оплаква от мигрена.

препоръчано

Бившата манекенка се чудела какво да прави, за да облекчи страданието си. Тя сподели проблема си в социалните мрежи, молейки за съвети.

Не й помагал аналгинът на таблетки, нито в течна форма, но смятала да пробва да го прилага мускулно. Щяла да пробва чай от бял равнец – по съвет на последователка в социалните мрежи. Знаела, че почивката и тишината действат добре в такива ситуации, но трудно си ги осигурявала. 

При всяка смята на мястото мигрената започвала да я тормози. "Атмосферното налягане (смяна на градове с различно такова) всеки път отключва. От София в Пловдив, София - море... първите дни са лек кошмар", оплаква се Райна.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
ново
Днес: 96
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК