BG EN

ЖЕСТОКО МЕЛЕ: Кола се вряза в камион на пътя Шумен - Силистра, има откаран в болница

Региони

ЖЕСТОКО МЕЛЕ: Кола се вряза в камион на пътя Шумен - Силистра, има откаран в болница

7727
на 23.10.2020
ЖЕСТОКО МЕЛЕ: Кола се вряза в камион на пътя Шумен - Силистра, има откаран в болница
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Водач на лек автомобил "БМВ" се заби в движещ се пред него тежкотоварен автомобил на пътя от Шумен – Силистра. Това съобщиха от полицията, цитирани от Дарикнюз.

препоръчано

Шофьорът на камиона подал мигач за завой наляво, а водачът на лекия автомобил се е движил много близо зад него.

Водачът на "БМВ"-то видял, предприетата маневра - завой наляво, и направил опит да завие след него, но се ударили.

В болницата за преглед е откаран пътник от леката кола. Водачите на двата автомобила са правоспособни, тествани са за алкохол, пробите им са отрицателни.

Движението се регулира от екипи на пътна полиция и се осъществява в едната лента за движение.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО)
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК