BG EN

Жестоко тройно убийство втрещи Кавадарци, а извършителят седнал да пие кафе

СВЕТЪТ ДНЕС

Жестоко тройно убийство втрещи Кавадарци, а извършителят седнал да пие кафе

10089
на 10.11.2014
Жестоко тройно убийство втрещи Кавадарци, а извършителят седнал да пие кафе
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Жестоко тройно убийство потресе жителите на македонския град Кавадарци. Сред жертвите е и жена, която само преди няколко дни се е омъжила. Къщата й още е бил накичена с празнична украса, когато нейни близки дошли за поклонение, съобщава „Утрински весник“.

препоръчано

Извършителят на убийството е 40-годишният Тони Станоев. Той застрелял роднините на бившата си съпруга.

Жертвите са 33-годишната Снежана и нейните родители – Биляна на 54 и Илия на 61 години.

Снежата е сестра на бившата жена на убиеца, а по-възрастните хора – негови бивши тъстове. Въпросната бивша жена не си била вкъщи по време на престъплението. Когато тя се прибрала видяла избитото си семейство и колабирала. 

След като избил семейството на жена си, Станоев седнал в близкото кафене, поканен от приятелите си. Те разговаряли с него, но по нищо не личало, че той току-що е убил трима души. От къщата на избитото семейство Левови не се чули и никакви изстрели.

Убиецът е част от отряда за бързо реагиране „Алфа“ - македонските специални части. Той избил бившите си роднини със законно притежаван пистолет. Престъплението е основна тема в града, а от вчера от къщата на Левови се чуват само плачове и вайкания. 

Сестрата на убития Илия разказва, че той бил много уважаван от съгражданите си. Работил като графичен дизайнер и всички го наричали Били. Бившата съпруга на убиеца – Данче, работила като стенограф в съда, където била назначена и майка й Биляна.

Само преди две седмици семейството вдигнало сватба. Оженили 33-годишната Снежана. Сватбената украса още стояла на вратата на дома й. Във фаталния ден тя отишла случайно на посещение на родителите си.

От местната болница съобщиха, че само единият от застреляните е бил закаран при тях и по-късно е починал. Смъртта на другите двама е констатирана в къщата.

Полицията издирва извършителя.

Сподели:
Бомба x
Спортът променя тялото и ума Спортът променя тялото и ума
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Грозни провокации срещу мирния протест на ДПС-Ново начало във Враца - ето какво се случва (ВИДЕО) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Грозни провокации срещу мирния протест на ДПС-Ново начало във Враца - ето какво се случва (ВИДЕО)
ново
Днес: 68
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК