ГОРЕЩО
ДАЛАВЕРА В СТОЛИЧНА ОБЩИНА? Заместник на кмета Терзиев наредил скандална обществена поръчка
Проф. Владимир Чуков с ЛОША ПРОГНОЗА: Очевидно е, че ще има ескалация между САЩ - Иран
Колтуклиева бясна след поредната гавра на Демерджиев и подчинените му: Не съм преживявала подобна драма досега
СТРАСТИ В НС! Обвиниха Костадинов, че чете чужди опорки от трибуната и лъже за обсега на иранските ракети (ВИДЕО)
Константин Мишев изригна след решението за централата на ДПС: Тези прекалиха! Остава да им отнемат и имената
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Районната прокуратура в Пловдив разследва смъртта на 41-дневно бебе от квартал "Столипиново". Сигналът за починалото дете е подаден снощи в 6-то РУ.
препоръчано
Дошлите на място униформени и медицински екип констатирали само смъртта на бебето. Не са открити данни за насилие, съобщава БНТ.
По първоначална информация детето е починало от бронхопневмония. Според майката, която е на 17 години, не е имало симптоми да е болно, затова не е потърсила и лекарска помощ. Това е третото дете на непълнолетната тийнейджърка.
Образувано е досъдебно производство за установяване на причините, довели до смъртта на бебето. Срокът за разследването е 2 месеца.
Белезници за легендарния наркопласьор Картофа от "Столипиново"
33288
на 29.05.2020
Задържаха четирима за наркотици в "Столипиново"
23844
на 11.05.2020


