ГОРЕЩО
Заем за Украйна: Евролидерите одобриха 90 милиарда евро за следващите две години
В ДЕСЕТКАТА! Такива измамници като Асен, Киро, Ники и Иво никога не са се случвали на България
ВИЖТЕ ГИ ДОБРЕ! Това са умно красивите - Лекси Фльор и Лекси Д’иректьор (СНИМКА)
САМО В ПИК! Чичото на Кирчо: АФЕРИСТЪТ Асен Василев е нереализиран оперен певец, имаше дует с Райна Кабаиванска. Фирмата му за самолетни билети продължава да работи от България в полза на Китай
Петър Кичашки с ТОП АНАЛИЗ пред ПИК TV: Консултациите показаха нови зависимости: Радев толерира радикализацията в политиката (ВИДЕО)
Пострадалият е със счупен нос и контузии по главата и тялото
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
17-годишен ученик от гимназия „Васил Левски“ в Исперих е в болница със счупен нос и контузни рани по главата и тялото, след като е бил бит от шестима гимназисти от същото училище в двора на учебното заведение в петък, съобщава БНР.
Момчетата, на възраст между 15 и 17 години, нанесли удари с ръце и крака по тялото и главата на младежа от село Китанчево след спречкване помежду им в междучасието.
По случая е започнала проверка, съобщиха от полицията. По неофициална информация, шестимата ученици нападнали гимназиста от по-горен клас, след като ги нарекъл „зайци“.
препоръчано
свързани новини
Осъдиха ученик за побой
7509
на 28.04.2015
Ужас! Тийнейджъри нанесоха зверски побой на ученик от Монтана
12897
на 16.11.2014
Побой върху ученик потресе Благоевград! Учител наби деветокласник в час
15697
на 28.01.2014


