BG EN

Живкович акостира на "Българска армия" идната неделя

Футбол

Живкович акостира на "Българска армия" идната неделя

4670
на 20.01.2013
Живкович акостира на Българска армия идната неделя
Автор:   Иван Атанасов
Мариян Живкович не пристигна в София вчера, въпреки че това трябваше да се случи по план. Неговото идване е било отложено в последния момент, пише "Тема Спорт". Бившият играч на Литекс се очаква да пристигна най-късно идната неделя. Сърбинът е гласен за координатор на ДЮШ на ЦСКА. Той отдавна е предал програмата си за работа в писмен вид на ръководството на столичани. 39-годишният сърбин дълго време е бил директор на ДЮШ в Пирот и минава за много добър специалист в методиката на работа с подрастващите. Спас Джевизов ще запази поста си, но начинът на работа в школата ще бъде коренно променен.
препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 39
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК