ГОРЕЩО
РАЗБИВАЩО! Искра Михайлова срина ръководството на парламента заради клеветите и лъжите по адрес на Пеевски: Жалка процедура! Казахме на българските граждани да не пътуват, защото ги следят (ВИДЕО)
ГОРЕЩ СЛУХ: Появи се сензационен кандидат за водещ на "Евровизия“
Демерджиев прозира зад мълчанието на МВР за сектата от Петрохан
Татяна Буруджиева в ПИК и "Ретро": Предизвикателството пред "Прогресивна България" е да търси победа на първи тур на президентските избори
Евтим Милошев освободи и Съвета на директорите на НДК
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Жизел Бюндхен, която има в банковата си сметка 42 млн. долара, и съпругът й Том Брейди са наели екип от 100 строители, за да изградят мечтания им дом в Бруклин, Масачузетс. Той трябва да е готов до лятото на следващата година.
препоръчано
Работата съвсем няма да е лека, тъй като двойката, която има две деца, Бенджамин и Вивиан, иска цялото имение от 14 317 кв. фута да бъде готово до юли. Модерната къща е замислена с четири бани и пет спални и ще се простира на площ от 5,2 акра.
Те ще се глезят в СПА на приземния етаж, басейн, който позволява събиране на тен във водата, йога студио. Имението ще има още голяма библиотека с балкон и изба.
Канада ще участва на Евровизия в България
10994
преди 8 часа
Звездата Дани Глоувър разкри, че страда от Алцхаймер
11616
преди 10 часа
Нина Добрев се показа като... булка
44252
на 16.06.2026


