ГОРЕЩО
Земетресение люшна България
Безредици в Белфаст, след като мигрант опита да заколя на улицата ирландец (ВИДЕО 18+)
Изпълнителният директор на НДК Андриана Татарова: Заплатата ми не е 14 000 евро, атаките срещу мен са от ден първи
ИЗВЪНРЕДНО! Радев развърза ръцете на МВР и разпореди на земеделския министър да направи спешна проверка притискани ли са български производители (ВИДЕО)
Арх. Пламен Мирянов ЕКСКЛУЗИВНО: Нека вървим заедно на най-голямото шествие в България - за вярата, добродетелите, правдата, морала и завета на нашите предци (СНИМКИ/ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Френският нападател на Арсенал Оливие Жиру също оцени високо попадението си във вратата на Кристъл Палас, с което откри резултата при победата с 2:0 в 19-ия кръг. Жиру вкара с пета с т.нар. удар на скорпиона, като по този начин повтори стореното от арменеца Хенрик Мхитарян от Манчестър Юнайтед няколко дни по-рано.
"Този гол е най-добрият в кариерата ми. Извадих и късмет в тази ситуация, но нея можех да направя единствено това. Топката беше зад гърба ми, трябваше да се опитам да я достигна с пета. В действителност голът на Мхитарян бе вдъхнови да опитам да вкарам така. Радостни сме, че започваме годината с победа", коментира Жиру.
препоръчано
свързани новини
Спортал
Клуб от Ботуша твърдо иска Веласкес за треньор
4362
преди 42 минути
ЦСКА се облизва за футболист на Мъри Стоилов
6453
преди 3 часа
ТРАГЕДИЯ ВЪВ ФУТБОЛА: Почина 27-годишен национал на Буркина Фасо
13059
преди 16 часа
БОМБА: България се кандидатира за домакин на Евро 2036?
11963
преди 20 часа


