ГОРЕЩО
Губернаторът на Варна дреме за борчовете на Благо Коцев
ДОКЪДЕ Я ДОКАРАХМЕ?! Военното министерство събира от дарители 7 хиляди евро за лечение на дъщерята на загиналия пилот Дункин - негови колеги са бесни (СНИМКИ)
Гинка от „Оборище“ и умните и красивите от жълтите павета са в състояние на прединфарктен шок. Ето защо
Анализатори заплетоха голяма интрига: Има неприязън между Василев и Гюров. Николай Денков загрява на тъча за президентските избори
ОЖЕСТОЧЕНИ ДЕБАТИ В НС! Слави Василев скочи на "Възраждане": Къде сте вие, къде е Радев... (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Най-силният френски тенисист Жо-Вилфред Цонга ще пропусне тазгодишното Открито първенство на САЩ. Заради травмата в коляното, която го мъчи, Цонга не успя да доиграе мача си от втория кръг на "Уимбълдън" и оттогава не е участвал на турнир.
препоръчано
Според френското издание "Екип", Цонга иска да е напълно готов за игра, когато излезе на корта. "Би било глупаво да отида на US Open, осъзнавайки, че няма да имам никакви шансове, тъй като не съм напълно възстановен. А изобщо няма да ми е интересно да отида, само за да изиграя 2-3 мача", обясни Цонга.
Очаква се 28-годишният тенисист да се върне на корта на турнира в Метц, започващ на 16 септември.
Григор се завърна сред първите 140 в ранглистата на АТП
11554
на 27.07.2026
Григор Димитров научи първия си съперник в Мексико
12017
на 26.07.2026
Новак Джокович и Яник Синер биха отбой за Монреал
13851
на 25.07.2026
НОВО ПРАВИЛО В ТЕНИСА: Жените ще трябват да доказват, че са жени
9950
на 22.07.2026


