ГОРЕЩО
Станка Златева върна борбата на верния път: 14 медала и ново поколение шампиони след промяната
ЕКСКЛУЗИВЕН АНАЛИЗ: Колко струват бордовете на държавните фирми
СКАНДАЛ ТРЕСЕ ВАРНА! Кметът Коцев изрита заместника си Илия Коев. И си присвои ресорите му
ДПС номинира Исмаил Осман и Цветан Енчев за новата ЦИК (ВИДЕО)
Евроинс ще предоставя застраховка „Гражданска отговорност“ на българските превозвачи на максимална цена от 1998 евро на тежкотоварно превозно средство
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Нападателят на ЦСКА Жорди Кайседо заяви, че се надява отново да успее да отбележи гол във вратата на Левски.
препоръчано
"Трябва да се подготвим за голямото дерби както за публиката, така и за нас. Надявам се в неделя също да отбележа гол. Зная, че Левски се подсили с доста добри футболисти, но ще имаме достатъчно време да ги разучим и в неделя излизаме за трите точки", каза Кайседо.
"Имаме по-голяма увереност. Всички се борим на терена, което доведе и до добрите резултати след грешката в първия кръг от пролетния полусезон. В неделя аз и момчетата ще оставим сърцето и душата си на терена, за да спечелим трите точки", заяви нападелят на червените пред "Домът на футбола".
свързани новини
Жорди Кайседо с първа реакция след инцидента с Жоро Петков
14274
на 21.02.2022
ШУМ НА ПАРИ: Славия се разбра със Звезда за Балов
2247
преди 22 минути
БОМБА: България се кандидатира за домакин на Евро 2036?
8161
преди 1 часа
ЦСКА вложил три пъти повече от уговорката за “Армията“
6836
преди 3 часа
Кръгът се затваря! Защо Аржентина ще спечели Световното по футбол
7075
преди 4 часа


