ГОРЕЩО
ЗА ПЪРВИ ПЪТ! Незрящ депутат с куче-водач е част от новия парламент (СНИМКИ)
ТОВА са зам.-председателите на Народното събрание
ПЪРВО В ПИК! Избраха Михаела Доцова за председател на 52-рото Народно събрание (ВИДЕО/СНИМКИ)
WINBET ще бъде официален спонсор на „Grande Partenza“ на Giro d’Italia 2026 в България
ПИК TV! ДПС: Ще бъдем отговорна опозиция. Този парламент трябва да е пример за отговорност и държавническо мислене (ВИДЕО)
ЧАС ПИК
Журналистът Ивелин Николов: Възраждане и ДБ пазят косъм да не падне от главата на радевия Демерджиев
32886
на 09.11.2022
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Възраждане и ДБ пазят косъм да не падне от главата на радевия вътрешен министър Демерджиев. Нали са бойни другари от революцията? Няма как, трябва да се подкрепят.
препоръчано
Костадинов и Атанасов търсят проблема в оградата по границата.
Не ми е известно, дори когато беше поддържана преди 2 години, да е предпазвала от куршуми.
Демерджиев не е виновен, че някакъв е стрелял по нашия полицай, но той и Рашков носят политическа отговорност, че граничарите ни не са екипирани, а оградата не е поддържана през последните 2 години.
Братството на почтените, както ги наричаше Радев, няма как да подменят фактите, въпреки че са царе на путиновия уатабаутизъм.
Ивелин Николов
свързани новини
ЗА ПЪРВИ ПЪТ! Незрящ депутат с куче-водач е част от новия парламент (СНИМКИ)
52264
преди 53 минути
ТОВА са зам.-председателите на Народното събрание
121122
преди 1 часа


