ГОРЕЩО
ДПС-НОВО НАЧАЛО внася пакет спешни мерки за транспортния бранш заради кризата с горивата (ВИДЕО)
НОВА ПЕРЕ НАЙ-ДОБРЕ: Как телевизията на ППДБ накисна Теди Еврото с главата надолу и сега ще гледа безучастно, докато се дави
ГОРЕЩО: Стана ясно защо Христо Иванов довтаса предизборно от Брюксел - изтипосаха го с мазно турско кафе (СНИМКИ)
Енергийният експерт Явор Куюмджиев: Имаме резерви за около две седмици от суров нефт и нямаме влияние върху цените на горивата
БРУТАЛНО ОТ НС! Острие на Слави: Или Гюров е леко глуповат, или е лъжец. Или и двете (ВИДЕО)
Акценти
Журналистът Ивелин Николов: Не мога да разбера протеста на депутати от ГЕРБ пред прокуратурата
65807
на 25.05.2023
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Не мога да разбера протеста на депутати от ГЕРБ пред сградата на прокуратурата. Борисов е повикан на разпит по сигнали, не е обвинен, и най-важното - не е арестуван незаконно.
препоръчано
Или вече не може да се протестира и говори срещу коалиционния партньор Бойко Рашков и се търси нов враг?
И преди прокуратурата е викала на разпит хора от ГЕРБ, че дори от партията на Борисов даваха като пример за борба с корупцията как е бил арестуван министър от тяхното управление с ОП.
Интересно ми е, ако правителството на ПП, подкрепено от ГЕРБ и ДБ, започне акции, като тези на Рашков, дали депутатите на Борисов ще протестират? Или не бива да се клати стабилността и съдебната реформа?
Ивелин Николов


