BG EN

Журналистът Цветан Фиков за Хаджигенов: Рибено адвокатче, що не идеш да се гушнеш с Божков в Дубай

Епицентър

Журналистът Цветан Фиков за Хаджигенов: Рибено адвокатче, що не идеш да се гушнеш с Божков в Дубай

109423
на 08.04.2021
Журналистът Цветан Фиков за Хаджигенов: Рибено адвокатче, що не идеш да се гушнеш с Божков в Дубай
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Журналистът Цветан Фиков коментира поведението на едно от лицата на Отровното трио. Адвокатът театрално обяви, че бил готов да се жертва в името на народа и да стане министър в следващия кабинет.

препоръчано

"Тоя ХаджиБожков, докога мисли, че ще минава с тази лакърдия “ако трябва ще се жертвам” и ще се явим на избори, ще стана депутат, ще се жертвам за министър", пише Фиков.

"Абе, жертво мамина, що не идеш да се гушнеш с Божков в Дубай, и не ни представяй лакомията си за власт, като жертва. То бива, мъж с женско-кифленска риторика, но твоето е прекалено", допълва той по адрес на уж готовия за саможертва адвокат.

"Жертвам се за 7 бона заплата и аз да стана министър! Много пък за прости ни имаш, рибено адвокатче", допълва още Фиков.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Парламентът безпроблемно събра кворума от раз. Депутатите удължиха работното си време и порязаха ППДБ да демагогстват по любимата им тема за главния прокурор. Назарян лепна наказание на Костадин от Възраждане“ (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Парламентът безпроблемно събра кворума от раз. Депутатите удължиха работното си време и порязаха ППДБ да демагогстват по любимата им тема за главния прокурор. Назарян лепна наказание на Костадин от "Възраждане“ (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 37
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК