ГОРЕЩО
36 ГОДИНИ СТИГАТ! Огнян Минчев се подигра жестоко на Радев
СЕНЗАЦИОННА ВЕРСИЯ! Изборите се отлагат най-рано за средата на април. Разгарът на кампанията - по време на великденските празници
САМО В ПИК! ТРИ са абдикациите в демократична България, само тази на Радев е неразбираема, неоправдана и непростима
Социолог ИЗРИГНА: Идиотщина е Радев, който иска да е премиер, да говори за президентска държава
Радев бойкотира Тръмп и не може да е неговият човек в България
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Жълт код за опасност от високи температури е обявен за 14 области за утре. Това сочи справка в интернет страницата на Националния институт по метеорология и хидрология (НИМХ) – БАН.
препоръчано
Областите, за които ще важи жълт код, са: Видин, Монтана, Враца, Плевен, Ловеч, Велико Търново, Русе, Благоевград, Кюстендил, Пазарджик, Пловдив, Стара Загора, Ямбол и Хасково.
В тези области се очакват температури над 35 градуса. В останалите области на страната няма обявени кодове за опасни метеорологични явления.


