ГОРЕЩО
Ало, Терзиев, не ме качвай на тротинетката, докато автобусите на София са душегубки. Излез от телевизора
МРЕЖАТА ГРЪМНА: Това е един от най-големите мошеници в съвременната ни история
Дългогодишна хакерска атака срещу административни мрежи у нас разкри правителството
Съсипаха ПП и ДБ след изцепката на Козилата Ерато за Гюров: Мирише на случая с Лозан Панов от 2021 година
Англия и целият свят отново са готови за футболна лудост – Висшата лига се завръща
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Жълт код за снеговалежи е обявен за три области на страната за 1 февруари. Това показва справка на сайта на Националния институт по метрология и хидрология към БАН (НИМХ).
препоръчано
Жълтият код е в сила за областите: Перник, Благоевград и Кюстендил.
В Западна България още преди обяд ще започнат валежи от сняг. Следобед ще вали в цялата страна – в западната половина сняг, а в източната дъжд. Ще се образува и снежна покривка.
Минималните температури ще бъдат между минус 1° и 4°, в София около минус 1°. Максималните температури ще бъдат от 2°-3° по високите полета на Западна България до 8°-9° в югоизточните райони, в София около 3°.


