"Жълтата подводница" с паметна победа, торпилира трагичен Байерн

3462
на 07.04.2022
Жълтата подводница с паметна победа, торпилира трагичен Байерн

Смелият отбор на Виляреал удари апатичния Байерн Мюнхен само с 1:0 в първи четвъртфинален двубой на Шампионската лига, игран на стадион "Керамика".

Европейският клубен шампион за 2020 година изигра изключително слабо първо полувреме, в което не отправи нито един точен удар. Виляреал откри резултата още в осмата минута чрез Арно Данжума, а късметлийският гол на Франсес Коклен преди паузата правилно беше отменен заради засада.

Пародийното представяне на баварците продължи и след почивката, защото гредата отказа Жерард Морено, разказва развоя на мача "Гол". Малко след това последният прехвърли допусналия голям гаф Мануел Нойер, но топката мина покрай целта.

До края на срещата 6-кратният първенец на Стария континент така и не успя да обърне развоя на нещата, правейки един от най-слабите си международни мачове напоследък.

Реваншът е на 12 април на стадион "Алианц Арена" в Мюнхен.

САМО В ПИК! Алена с ексклузивен хороскоп за неделя - Близнаците да внимават с думите, Девите да отложат деловите срещи САМО В ПИК! Алена с ексклузивен хороскоп за неделя - Близнаците да внимават с думите, Девите да отложат деловите срещи
ГОРЕЩО В ПИК TV! ГЕРБ с унищожителна критика на кмета на София: Васко бре, чети и не лъжи (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV! ГЕРБ с унищожителна критика на кмета на София: Васко бре, чети и не лъжи (ВИДЕО)