"Жълто-черен" триумф! Великолепен Ботев

23459
на 29.06.2017
Жълто-черен триумф! Великолепен Ботев

"Жълто-черен" триумф - след спечелването на Купата на България, сега Ботев стартира великолепно в евротурнирите. Обрат от 0:1 до 3:1 за пловдивчани при визитата в Тирана. Много сериозна преднина на "канарите" срещу Партизани. Домакините поведоха с гол в 5-ата минута на Сукай. След това обаче Косоко, Неделев и пак Косоко вкараха за Ботев. Попадения съответно в 27-ата, 62-ата и 88-ата минута. Много красиви шутове на Омар и Тодор за първите два гола. И супер рейд на Косоко при третото попадение на гостите.

Преди срещата се заформи бой между албански фенове и агитка на Ботев. Привърженици на "жълто-черните" пък бяха задържани от полиция по време на пътуването към тирана.

Към момента няма информации за сериозно пострадали ултраси, също така всички фенове съумяха да стигнат до стадиона на време. Така настроението при "канарчетата" е повече от добро. А вторият предварителен кръг на Лига Европа изглежда близо.

Реваншът между двата тима е след седмица в Бургас, а крайният победител ще се изправи срещу надвилия от двойката Бейтар (Йерусалим) - Вашаш.

ПАРТИЗАНИ: 12. Ходжа, 10. Бата, 14. Мазрекай (63-Фили), 15. Котобели, 19. Траши, 20. Сукай, 22. Ибрахими, 31. Фезулаху, 36. Атанда, 77. Прогни (55-Бардхи), 88. Вила (74-Джиджива)

БОТЕВ ПД: 99. Чворович, 2. Панов, 4. Генев, 7. Бризола (80-Тасев), 8. Неделев (90-Юсеин), 14. Яя Меледже, 17. Балтанов, 20. Косоко, 23. Минев, 25. Стоянов (84-Марин), 70. Димов.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 май - възможни финансови загуби за Телците, непредвидени трудности за Стрелците САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 май - възможни финансови загуби за Телците, непредвидени трудности за Стрелците
ГОРЕЩО В ПИК TV! Военен прокурор с нови подробности за катастрофата с Кирил Петков - до два месеца става ясно има ли превишена скорост на колата на НСО (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV! Военен прокурор с нови подробности за катастрофата с Кирил Петков - до два месеца става ясно има ли превишена скорост на колата на НСО (ВИДЕО)