BG EN

За втора поредна година откраднаха агнето от Сцената на Рождество Христово пред храма "Св. Неделя" в София

Крими

За втора поредна година откраднаха агнето от Сцената на Рождество Христово пред храма "Св. Неделя" в София

54484
на 24.12.2023
За втора поредна година откраднаха агнето от Сцената на Рождество Христово пред храма Св. Неделя в София
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

За втора поредна година в София откраднаха агнето от сцената на Рождество Христово пред храма "Света Неделя", съобщи БНТ.

препоръчано

Извършителят все още е неизвестен. По данни на очевидци вандалският акт е извършен между 22 и 23 декември.

Миналата година преди Коледа агнето изчезна само седмица след изграждането на сцената. Фигурата е направена от шпертплат и подбудите на крадеца не са ясни. Яслата е изградена със средства на Софийската митрополия.

В Перник пък общинските камери за видеонаблюдение запечатаха кражба на елха от украсата в подлеза при жп гарата. На записа се виждат две лица - едното от които краде елха, част от коледната украса в подлеза при жп гарата.

Сподели:
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПЪРВО В ПИК TV! ДПС-Ново начало предлага най-бедните пенсионери да получат по 55 евро за Великден, останалите - по 15 евро (ВИДЕО) ПЪРВО В ПИК TV! ДПС-Ново начало предлага най-бедните пенсионери да получат по 55 евро за Великден, останалите - по 15 евро (ВИДЕО)
ново
Днес: 16
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК