BG EN

За два дни 22-ма пешеходци с глоба във Велико Търново

Животът днес

За два дни 22-ма пешеходци с глоба във Велико Търново

8605
на 30.12.2013
За два дни 22-ма пешеходци с глоба във Велико Търново
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

В рамките на специализираната полицейска операция "Пешеходец”, която се проведе на територията на всички полицейски управления в Областната дирекция на МВР във Велико Търново в периода от 28 до 30 декември, са санкционирани 22-ама пешеходци, съобщават от полицията в старата столица.

препоръчано

От тях едно лице е санкционирано с акт, 21 души са получили глоби по фиш. Най-голям брой, шест нарушения, са установили полицаите от Велико Търново. Един пешеходец е санкциониран с акт, съставени са и 5 глоби по фиш.

По 4 нарушения от страна на пешеходците са констатирали служителите от полицейските управления в Горна Оряховица и Свищов. По трима санкционирани има на територията на РУП-Велико Търново и Стражица. В полицейските управления в Елена и Павликени са констатирани по едно нарушение. Взето е отношение с глоби по фиш.

Най-дисциплинирани са пешеходците в община Полски Тръмбеш. Там полицейските служители не са констатирали нарушения на Закона за движение по пътищата, допуснати от пешеходци. Не са установени и случаи на отнемане на предимство на пешеходци от страна на водачи на автомобили.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО)
ново
Днес: 88
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК