ГОРЕЩО
ОГРОМЕН СКАНДАЛ! ППДБ изготвят черни списъци с журналисти - ето какво се случва на тези, които попадат в тях
Ясно е кога ще е делото за оставката на Радев в Конституционния съд
Слави Трифонов ЗАКОВА Терзиев: Не му е работа на кмета да обяснява кой е мафиот и кой не е, да си чисти улиците и да си оправи движението (ВИДЕО)
САГАТА СЕ РАЗГАРЯ! Съюзът на съдиите с подъл ход в услуга на ППДБ, докато КС образува дело за отмяна на поправката „Анти Сарафов“
Николай Попов позна: Експертът по делото “Сияна” Станимир Карапетков позорно избяга от съда
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Някой заби кирка върху колата на украинска майка с деца в Бургас. Сигнал за инцидента е подаден вчера в 7 ч. сутринта в полицията, съобщава „Флагман“. Жената е настанена на ул. „Слънчеви хълмове“ в жк „Меден рудник“, където ползва общинско жилище. То е част от комплекса с нови места за настаняване за висшисти.
препоръчано
Кирката е забита максимално навътре в автомобила Hyundai Tucson, като е повреден двигателят.
Жената е от Одеса и е пристигнала в Бургас малко след началото на войната. Полицията работи по случая.

свързани новини
Заплашиха бежанка от Украйна с бележка върху колата
8142
на 06.04.2022
Бежанка от войната в Украйна роди бебето си във Варна
8205
на 07.03.2022

Над 210 000 къса цигари, укрити в мебели, заловиха на Капитан Андреево
5183
преди 1 часа
Тийнейджър открадна 1000 лева от буркан за бакшиши
8157
преди 4 часа
Опит за прокарване на 500 фалшиви евро стигна до съда
15026
преди 14 часа


