BG EN

Забраняват лова в дни за избори и референдуми

Региони

Забраняват лова в дни за избори и референдуми

2291
на 17.03.2016
Забраняват лова в дни за избори и референдуми
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Да се забрани ловът в дни, в които се провеждат избори и национални референдуми. Тези промени, заложени в Закона за лова и опазването на дивеча, прие парламентът на първо четене. С идеите се дава възможност пневматично оръжие с определени показатели и лъкове да бъдат използвани при ловуване.

Регламентира се възможността за групов лов на сърна, като същевременно се забранява използването на кучета. С две седмици се съкращава срокът за групов лов на дивата свиня и се забранява използването на капани за нейния улов извън оградените площи.Парламентът одобри на първо четене и други два законопроекта за промени в Закона за лова и опазване на дивеча.

препоръчано
свързани новини
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО) Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО)
ново
Днес: 101
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК