ГОРЕЩО
ППДБ СЕ ТРЕСЕ! Нов скандал заради листите - уволнен зам.-кмет подлива вода на човек на Киро и Лена (СНИМКИ)
Унижиха кабинета "Гюров" от парламентарната трибуна: Блокада има, но не е в Ормузкия проток, а в главите на това НПО правителство (ВИДЕО)
ДПС-НОВО НАЧАЛО внася пакет спешни мерки за транспортния бранш заради кризата с горивата (ВИДЕО)
НОВА ПЕРЕ НАЙ-ДОБРЕ: Как телевизията на ППДБ накисна Теди Еврото с главата надолу и сега ще гледа безучастно, докато се дави
ГОРЕЩО: Стана ясно защо Христо Иванов довтаса предизборно от Брюксел - изтипосаха го с мазно турско кафе (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Заведенията във Виена отвориха врати след 200 дни на карантина, съобщават световните агенции, цитирани от БНТ.
препоръчано
Заради пандемията, австрийските власти затвориха сектора за почти 7 месеца.
Кафенетата и ресторантите отвориха при стриктни противоепидемични мерки. Първият ресторант прие посетители в 05:00 часа сутринта, за да наблюдават изгрева над Дунав.
Гостите нямаха търпение да седнат на маса. Към тях има изискване да са ваксинирани, да са преболедували коронавируса или да са тествани. Броят им е ограничен.
Австрия махна карантината за пристигащите от България
4029
на 19.05.2021
Австрия премахна вечерния час и ограниченията за срещи на открито
4713
на 17.05.2021


