ГОРЕЩО
ЕКШЪН В МВР! Колтуклиева хвана натясно Демерджиев за имотните му далавери - пита го дали му се е усладило уискито с пури и има ли къща в Гърция (ВИДЕО)
ЧУДО НЕВИЖДАНО: Божигол се отказа от малките котета - има си сериозна приятелка
Експерт по Близкия изток каза какво следва за България след нотата на Иран
Криминален психолог разнищи похитителя на Наталия: Асен е заплашвал и тормозел детето, има психопатни черти и е примитивен. Не изключвам сексуално насилие
ДАЛАВЕРА В СТОЛИЧНА ОБЩИНА? Заместник на кмета Терзиев наредил скандална обществена поръчка
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В момента 42,2% от служителите на заведенията са със завършена ваксинация - това заяви в сутрешния блок на БНТ Павлин Петров, заместник-председател на Асоциацията на заведенията.
препоръчано
По думите му трябва да се признае тестът за антитела за издаването на зелен сертификат, за да има облекчение за сектора.
Има затворени заведения, спадът е над 80%, нямаше достатъчно буфер във въвеждането на зеления сертификат, каза Павлин Петров.
На ръба сме, можем да издължим много малко, от самото начало имахме много ясни условия - антигенният тест да стане достъпен за всички граждани, да бъде безплатен, а не както е сега гражданите да плащат 10 лв. за взимането на пробата, допълни Петров.


