BG EN

Завод за копчета и катарами правят в Перник

Региони

Завод за копчета и катарами правят в Перник

25885
на 02.07.2015
Завод за копчета и катарами правят в Перник
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Столична фирма ще прави завод за копчета и катарами в Перник, пише Мироглед.

препоръчано

Намерението е на „Пластформ Димитров“ ООД. В момента дружеството има предприятие в индустриалната зона на Владая в София.

В Перник ще бъде изграден и оборудван цех за леене на метални изделия и галванизиране. Производството ще бъде свързано с топене на цветни метали и повърхностната им обработка. Ще се извършват дейности като изтегляне, формоване и валцуване на сплави. За целта в новия цех ще бъдат монтирани инсталации за повърхностна обработка на метали и пластмаси чрез електролитни или химични процеси.

Фирмата собственик е създадена през 1991 с основна дейност производство на полиестерни копчета, катарами и други шивашки материали. В момента предприятието произвежда над 600 различни артикули.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 15 декември - трудностите заобикалят Стрелците, Козирозите да бъдат уверени в успеха си САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 15 декември - трудностите заобикалят Стрелците, Козирозите да бъдат уверени в успеха си
ПИК TV x
В какъв контекст свършват приказките и започват ШАМАРИТЕ И ЮМРУЦИТЕ?! Надежда Йорданова от разградската самодейна полит-група на олигарха Иво Прокопиев е толкова безпомощна, че...(ВИДЕО) В какъв контекст свършват приказките и започват ШАМАРИТЕ И ЮМРУЦИТЕ?! Надежда Йорданова от разградската самодейна полит-група на олигарха Иво Прокопиев е толкова безпомощна, че...(ВИДЕО)
ново
Днес: 4
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК