ГОРЕЩО
Ето къде ще се проведе забраненият от Гавалюгов протест за стабилна и сигурна България
МЪЛНИЯ! Операцията на отряд "Кобра" в "Люлин" свързана с незаконно финансиране на метежите срещу управляващите?
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Валерия Велева: Протестът няма визията за утре, а когато я няма, това е анархия. Да искаш сега да свалиш властта, значи да искаш да хвърлиш държавата в хаос (ВИДЕО)
ПЪРВО В ПИК! В "Люлин" почерня от полиция - дойдоха и кобрите на СДВР
САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева за метежите на Радев и ППДБ: Сценарият е да се дестабилизира цялата система и през следващата година да влезем в спиралата на нови избори и нестабилни парламенти (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Гръцки гражданин е загиналият при катастрофа на автомагистрала "Струма", съобщи ато Областната дирекция на МВР в Кюстендил. Той е на 42 г.
препоръчано
Катастрофата станала край село Джерман. Лекият автомобил се е преобърнал в канавката. На място е загинал водачът на автомобила. Пътуващата с него жена няма тежки наранявания, транспортирана е в дупнишко лечебно заведение. По автомагистралата не са наложени допълнителни ограничения за движение на моторни превозни средства.
Мъж е ранен след катастрофа на магистрала "Струма"
19349
на 17.07.2018


