ГОРЕЩО
Румен Христов: Сарафов може да остане като главен прокурор
Николай Николов пред ПИК TV: Големите партии изсмукват гласоподавателите на малките играчи. ППДБ влизат в кампанията с отслабени позиции (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Порасна му работата, откакто стана съветник на Гюров: Бербатов джигитства из центъра на София (СНИМКИ)
Хванаха натясно правосъдния министър Андрей Янкулов: Защо скрихте и покрихте Теди Еврото в “престъпната мрежа Осемте джуджета”
Хванаха в голяма лъжа регионалния министър Найденов (КАРТА)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Посетител отмъкна кутията за дарения в църквата в гърменското село Лещен. Около 15:00 часа в понеделник в РУП - Гоце Делчев е получено съобщение за извършена кражба от селския храм. Пристигналите на място полицейски служители са установили, че за времето от 08:00 до 16:40 часа неизвестен извършител е влязъл в отворения за миряни храм и е взел кутията за дарения, в която имало около 100 лева. По случая е образуван заявителски материал. Работата на полицията продължава.
препоръчано
Мъртвопиян катастрофира, сложи триъгълник и избяга пред очите на полицаи
11344
преди 7 часа
Източиха 165 литра дизел от камион. Има задържан, друг се укрива
9940
преди 8 часа
Съпруг удари жена си с глава в носа, задържаха насилника
9866
преди 11 часа


