BG EN

Задигнаха 38 пчелни кошера в Паничерево

Региони

Задигнаха 38 пчелни кошера в Паничерево

7716
на 09.03.2016
Задигнаха 38 пчелни кошера в Паничерево
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Неизвестни крадци са отмъкнали 38 пчелни кошера от пчелин, намиращ се в местността „Ралчев дол”, в землището на гурковското село Паничерево, съобщиха от полицията.

препоръчано

Сигнал за кражбата подал собственикът вчера в 10,00 часа в Казанлъшкото полицейско управление.

Дошлите на място полицаи установили, че за времето от 22,00 часа на 7 март до 09,00 часа на 8 март неизвестен извършител, след като счупил катинар на метална порта, проникнал в пчелина и извършил кражба на 38 пчелни кошери.

Образувано е досъдебно производство.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Георги Харизанов с РАЗКРИТИЯ за плановете на новоизлюпения партиец Радев. Асен Василев го играе двоен агент - поднася му на тепсия хора от ПП (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Георги Харизанов с РАЗКРИТИЯ за плановете на новоизлюпения партиец Радев. Асен Василев го играе двоен агент - поднася му на тепсия хора от ПП (ВИДЕО)
ново
Днес: 25
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК