BG EN

Задигнаха пари и хранителни продукти от училище в Русенско

Крими

Задигнаха пари и хранителни продукти от училище в Русенско

2574
на 20.04.2015
Задигнаха пари и хранителни продукти от училище в Русенско
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Полицаите са започнали разследване по сигнал за взломна кражба на хранителни продукти от училище в с. Обретеник, информират днес от Областната дирекция на МВР в Русе.

препоръчано

При огледа на място служителите на реда са установили, че в училището е проникнато, като е повреден прозорец от алуминиева дограма на кухнята, намираща се на първия етаж и чрез натиск е премахнат насрещник на заключването. Това е станало в периода 17 - 19 април т.г.

От вътрешността на кухненските помещения и склада липсвали бутилки олио, пакети брашно, месо и пари в банкноти и монети. Откраднатото имущество е заявено за стойността от около 200 лв.

свързани новини

По случая е образувано досъдебно производство.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ПИК TV! Журналистката Лияна Панделиева: В България никой не иска да разбере, че светът не е розов - постоянно мрънкаме за нещо (ВИДЕО) ПИК TV! Журналистката Лияна Панделиева: В България никой не иска да разбере, че светът не е розов - постоянно мрънкаме за нещо (ВИДЕО)
ново
Днес: 0
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК