ГОРЕЩО
САМО В ПИК! В Стара Загора е страшно - хиляди се събраха, за да поискат стабилност в държавата (ВИДЕО/СНИМКИ)
Радослав Ревански ексклузивно пред ПИК: Хиляди хора от всички етноси има на площада в Белица! Провалените политици от ППДБ нескопосано ни обвиняват, че вадим етническата карта (ВИДЕО)
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Огромни протести в цялата страна в защита на стабилността - вижте какво се случва в Кърджали и Белица: Делян Пеевски е лидерът на народа (ВИДЕО)
Vivacom отключва всички ТВ канали и дава пълен достъп до EON през най-празничния период за годината
Fibank представи традиционния си благотворителен календар в подкрепа на художествената гимнастика
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Задържан е 18-годишен, който пред Автогара – Плевен е нанесъл удари с юмруци в областта на главата на 16-годишен.
препоръчано
Сигнал за престъплението е постъпил в полицията на 23 октомври около 13:25 часа.
Пострадалият е с охлузни рани.
За хулигански действия, отличаващи се с изключителни дързост и цинизъм, е уведомен прокурор от РП - Плевен.
По случая е образувано досъдебно производство с оглед престъпление по чл. 131, ал. 1, т.12 във връзка с чл. 130, ал.2 от НК. Продължава работа разследващ полицай.
Съдят тийнейджър, пребил полицай
8129
на 25.03.2019
Тийнейджър е с опасност за живота, пребил го връстник
5440
на 30.08.2013


